TP-LINK | Tapo C245D | Dual Lens Pan/Tilt Security Camera | Dome | 3 MP | 3.1mm/F1.6 | MicroSD Card up to 512 GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C245D
- Saadavus: 1
-
68€
TP-LINK | Tapo C245D | Dual Lens Pan/Tilt Security Camera | Dome | 3 MP | 3.1mm/F1.6 | MicroSD Card up to 512 GB
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 83.00 mm |
| Gross height (mm) | 127.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor/Outdoor |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD Card up to 512 GB |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.29 kg |
| Objektiivi tüüp | 3.1mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1975 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product family | Dual Lens Pan/Tilt Security Camera |
| Producer product name | Tapo C245D |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











